Veckoauktion den 6 oktober 2003

  • Sortera efter

  • 5033 Byrå
    Rokokostil, L87 D51 H80
    Såld: 3.100 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5559 Byrå
    Rokokostil, stenskiva, 81x50, H81, skador, lösa delar
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5312 Byrå
    rokokostil, stenskiva, l.90 D.47 H.81
    Såld: 3.500 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5501 Byrå
    Sengustaviansk stil, L.70 D.37 H.78
    Såld: 900 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 7336 Byrå
    SenGustaviansk stil, Stenskiva, L.95 D.52 H.86
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5152 Byrå
    sent 1800-tal, furu, 4-lådig, L.110 D.50 H.105
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5496 Vas
    kristall, H.30
    Såld: 250 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5155 Vas
    Orrefors, Nils Landberg, H.20
    UTGICK

    6 oktober kl 16:00
  • 5156 Vas
    Orreforss, S Palmqvist, H.23
    UTGICK

    6 oktober kl 16:00
  • 5402 Vas
    Rörstrand, H.39
    Såld: 800 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5377 Vas
    Stig Lindberg, Gustavsberg, H.19
    Såld: 600 kr

    Såldes den 6 oktober 2003
  • 5376 Vas
    Tapio Wirkkala, (sk, lagn) H.32
    Såld: 150 kr

    Såldes den 6 oktober 2003